KONST / Litografier / Färglitografi 14772125
nr 1477 2125
Madeleine Pyk
(f. 1934), Sverige
Signerad, numrerad 123/275. Färglitografi, bildmått: 31x23 cm, yttermått inklusive ram: 45x33 cm
Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 4 juli 2022
kl 18:22:46
300 kr
400 kr
400 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
600 kr
600 kr
600 kr (Budbetjänt)